M Pyk litografi

196147

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (11 bud)
854189
750
854187
700
854188
650
854187
600
854092
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.