M Pyk litografi

196146

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
853035
700
853030
650
850384
600
853028
600
850384
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.