M Pyk litografi

196143

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (19 bud)
848958
850572
1 400
848958
1 300
849801
848958

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.