CF Reuterswärd litografi

196142

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm; oramade

Rum 9

CF Reuterswärd litografi

Budhistorik (9 bud)
852659
650
852830
600
852659
550
852829
500
852659
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.