M Pyk litografi

196140

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (13 bud)
853429
853228
750
853221
700
853225
700
853221
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.