M Pyk litografi

196139

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (12 bud)
851612
950
852991
900
851612
850
852344
851612
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.