Olle Hjortzberg blandteknik

196138

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Skiss till kyrkinteriör föreställande scen ur Johannesevangeliet 4:7, signerad och daterad Olle Hjortzberg nov 1956, blandteknik på papper, 28x56 cm

Enstaka fläckar

Konst, Måleri

Fack 17

Olle Hjortzberg blandteknik

Budhistorik (5 bud)
850247
850246
850
850143
650
847738
844639

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.