Jan Håfström litografi

196137

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Rum 9

Jan Håfström litografi
Budhistorik (18 bud)
852669
852673
1 900
852669
1 800
852657
1 700
852118
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.