Knut Jansson oljemålning

196132

JANSSON, Knut (1882-1966): Skogslandskap, signerad och daterad Knut Jansson 1939, olja på pannå, 30x39 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Knut Jansson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

850107
450
849937
845324
845227

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.