Ingmar Melkerson oljemålning

196128

MELKERSON, Ingmar (född 1918): Abstrakt stilleben, signerad I. Melker, med dedikationen Till Maj, olja på pannå, 36x62 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

Med dedikation

Konst, Måleri

Fack 11

Ingmar Melkerson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
850382
450
850238
850380
850238
849447

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.