J Melker oljemålning

196127

MELKERSON, Ingmar (född 1918): Abstrakt komposition, signerad I. Melker, olja på pannå, 37x59 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

Smärre skador

Konst, Måleri

Fack 16

J Melker oljemålning

Budhistorik (3 bud)

850002
849989
849446

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.