Bror Marklund gips

196126

MARKLUND, Bror (1907-1977): Komposition med ren, osignerad, gips, koppargjuten, höjd 73, bredd 58 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

Konst, Skulptur

Fack 18

Bror Marklund gips

Budhistorik (1 bud)

844256
2013-07-15 11:43:48

2013-07-22 kl 17:20
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.