Natasha Andersson Välgörande Ko

196121

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 32x32 cm

Välgörenhet

Fack 5

Budhistorik (21 bud)
851346
851345
851337
851344
851337
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.