Byrå gustaviansk stil

196109

BYRÅ, med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertalet träslag, höjd 83, 104x44 cm

Renoverad, kompletterad, senare beslag, nyckel saknas, skivan med skador

Rum 13

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

850656
4 800
849358
3 800
849050
849048
550

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.