Piedestal 1900-talets början

196106

PIEDESTAL, 1900-talets början, med skuren- och pastellagedekor, höjd 89 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Piedestal 1900-talets början

Budhistorik (2 bud)

850483
500
849862

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.