Skåp barockstil

196105

SKÅP, 2-delat, 1900-tal, barockstil, fanérat i ek, skuren dekor av bl a maskaroner, höjd 183, 175x73 cm

Nyckel saknas, smärre slitage

Rum 6

Skåp barockstil

Budhistorik (5 bud)
851193
850781
2 800
850653
848883
1 400
845916

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.