Kolonnskåp 1800-tal

196103

KOLONNSKÅP, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 139, 64x44 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Rum 3

Kolonnskåp 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
851349
3 200
850851
850651
2 600
850638
1 800
850576
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.