Bokskåp 1800-talets andra hälft

196096

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, med spegelglas, höjd 290, 115x51 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Rum 10

Budhistorik (6 bud)
844953
3 200
850173
3 200
844953
844952
2 600
844077

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.