Orientalisk kista

196091

KISTA, 1900-tal, orientalisk, handskuren, höjd 63, 102x55, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 9

Orientalisk kista

Budhistorik (4 bud)

850115
849964
700
849929
845071

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.