Stolar 1800-tal

196088

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, ek, skuren dekor

Rum 15

Stolar 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

849832
2013-07-21 22:19:45

2013-07-22 kl 14:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.