Lena Linderholm litografi

196087

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (15 bud)
853983
853987
950
853983
900
853962
850
853045

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.