Lena Linderholm litografi

196086

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (16 bud)
852905
852902
950
852901
900
852892
850
852847

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.