Lena Linderholm litografi

196085

LINDERHOLM, Lena A (född 1947):"Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (9 bud)
853132
650
853042
600
853131
600
853042
550
853044
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.