Peter Dahl litografi

196084

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Rum 9

Peter Dahl litografi
Budhistorik (10 bud)
853053
853039
851418
853038
851418
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.