Brita Nordencreutz olja

196082

NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Italienskt landskap, signerad och daterad B Nordencreutz -25, olja på pannå, 29x39 cm;

Smärre repor, skador

Konst, Måleri

Monter 3

Brita Nordencreutz olja

Budhistorik (6 bud)
849708
849437
1 600
848949
846408
845509
750

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.