Olle Nyman oljemålning

196081

NYMAN, Olle (1909-1999): "France Villa al Mare", signerad och daterad Olle Nyman 1937 atergo, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri

Monter 2

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
850288
2 600
850286
849811
848578
847058

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.