Lars Hillersberg blandteknik

196080

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "American dream", signerad Hillersberg, blandteknik på papper uppfäst på presenning, ca 58,5x420 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj.

Skador

Konst, Måleri

Rum 3

Lars Hillersberg blandteknik

Budhistorik (13 bud)
850280
1 900
850284
1 800
850280
1 700
850278
1 600
850259

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.