Väggrelief i brons

196078

BERGGREN L, Bertil (1917-2006): Figurscen, signerad och daterad Bertil L Berggren 1945, brons, väggrelief, 45x14 cm

Konst, Skulptur

Rum 4

Väggrelief i brons

Budhistorik (12 bud)
849598
850
849597
849596
750
849595
700
849594
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.