Bemålat trätråg

196077

TRÅG, bemålat trä, 1800-tal, längd 64x26 cm

Lagning

Diverse, Allmoge

Monter 2

Bemålat trätråg

Budhistorik

2013-07-21 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.