Maria Friberg C-print monterat på aluminium

196075

FRIBERG, Maria (född 1966): No time to fail, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 1/3, 2001, C-print monterat på aluminium, 45,5x69 cm
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

Konst, Fotografi

Budhistorik (3 bud)

849653
8 400
845508
8 200
843474
8 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.