Fåtölj George Thams

196063

FÅTÖLJ, design George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, omärkt, klädd i svart skinn, centralfot i aluminium

Slitage

Rum 3

Fåtölj George Thams

Budhistorik (2 bud)

849239
2 800
843315
2 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.