Fåtölj Mies Van Der Rohe

196062

FÅTÖLJ, "Barcelona", design Mies Van Der Rohe, omärkt, brunt skinn, benställning i förkromat stål

Slitage, skador

Rum 5

Fåtölj Mies Van Der Rohe

Budhistorik (6 bud)
849411
7 000
843874
5 000
843873
4 600
843870
843868

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.