Väggpendyl gustaviansk

196059

VÄGGPENDYL, gustaviansk, urtavlan märkt Ernst Stockholm (Petter Ernst 1714-84), skuren dekor, förgylld, höjd 95 cm

Lagningar, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendyl finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 4

Väggpendyl gustaviansk

Budhistorik (7 bud)
849807
8 000
849806
7 000
848247
6 800
844861
5 000
844093
4 800

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.