Väggpendyl rokoko

196058

VÄGGPENDYL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, höjd 78 cm

Smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 4

Väggpendyl rokoko

Budhistorik (17 bud)
848918
1 600
848881
848917
848881
1 400
848916
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.