Hugo Matzenauer oljemålning

196057

MATZENAUER, Hugo (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, 51x66 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Hugo Matzenauer oljemålning

Budhistorik (8 bud)
850285
1 600
849999
849997
849665
900
849463
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.