Snedklaffssekretär 1700-tal

196055

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-talets mitt, senbarock/rokoko, fanérad i alm och rot, låsbar klaff, inredning med lådor, höjd 111, 57x109 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, fanérbitar medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 13

Snedklaffssekretär 1700-tal

Budhistorik (22 bud)
850234
21 000
850233
20 000
850224
19 500
850232
19 000
850224
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.