Byrå England

196051

BYRÅ, England, 1800-talets första hälft, med skrivskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 85, 100x60

Smärre fanérskador, nyckel saknas

Rum 3

Byrå England

Budhistorik (6 bud)
849696
4 800
849336
4 600
849335
4 200
849257
950
848536
500

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.