Semiantik orientmatta

196049

ORIENTMATTA, semiantik, signerad, troligen Meshed, ca 368x264 cm

Slitage, kanter med mindre skador

Mattor/Textilier

Rum 2

Semiantik orientmatta

Budhistorik (6 bud)
849950
849949
2 800
849378
848819
848818

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.