Jockum Nordström färglitografi

196048

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 250/250, färglitografi, bladmått 61x84 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (9 bud)
850277
3 800
850140
3 600
850134
3 400
850049
3 200
849441

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.