Jockum Nordström färglitografi

196047

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 81/250, litografi, 60x85 cm

Rum 9

Budhistorik (17 bud)
850409
5 000
850395
4 800
850395
4 400
850399
4 200
850395

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.