Soffa Karl Johan mahogny

196046

SOFFA, Karl Johan, mahogny, längd 244 cm

Senare klädsel, tyget med skador, smärre fanerskador

Rum 12

Soffa Karl Johan mahogny

Budhistorik (3 bud)

849953
1 800
848624
1 400
848103

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.