Vaser Rörstrand

196029

VASER, 1 par, Rörstrand, blåvit dekor med älgmotiv, höjd 27,5 cm

En vas med lagning och nagg

Keramik/Porslin

Monter 1

Vaser Rörstrand

Budhistorik (12 bud)
847799
900
848404
850
847799
848403
750
847799
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.