Salongsgrupp Louis XVI-stil

196028

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, soffans längd 130 cm

Ett armstöd med lagning, smärre skador, skadad klädsel

Rum 14

Salongsgrupp Louis XVI-stil

Budhistorik (7 bud)
849399
4 800
849398
4 200
847640
3 200
845837
845836
2 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.