Kaffeservis porslin

196027

KAFFESERVIS, porslin, 1900 talets början, delvis förgyllda, bestående av, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 6 st koppar med fat, med antikiserade motiv

Kaffekanna och två fat med skador nagg och lagning

Keramik/Porslin

Monter 1

Kaffeservis porslin

Budhistorik (21 bud)
848758
1 400
848535
1 300
847914
846579
846234

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.