Spegel sengustaviansk

196020

SPEGEL, sengustaviansk, delvis förgylld, dekorelement i bemålad gips, 165x66

Gips med lagningar

Speglar

Rum 11

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
849751
849750
3 200
849499
849497
2 800
849496
2 600

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.