Golvlampa mahogny

196019

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, vriden fot, fanérad i mahogny, träfotens höjd 120 cm

Ytskador

Belysning

Rum 2

Golvlampa mahogny

Budhistorik (20 bud)
849846
1 300
849844
849845
849844
849840

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.