Damskrivbord i gustaviansk stil

196016

DAMSKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 70, 66x43 cm, nyckel finns

Ytskador

Rum 9

Budhistorik (13 bud)
849481
1 400
849401
1 300
849297
848847
848704

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.