Skrivbord nyrokoko

196015

SKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, höjd 109, 118x67 cm

Nyckel saknas, sprickor, fanérskador

Rum 9

Skrivbord nyrokoko

Budhistorik (4 bud)

849746
2 400
849744
848621
1 300
844144
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.