Spegel gustaviansk

196012

SPEGEL, gustaviansk, skuren och förgylld dekor, höjd 48,5 cm

Skador, lagningar

Speglar

Monter 3

Spegel gustaviansk

Budhistorik (45 bud)
849828
5 600
849831
5 400
849828
5 200
849822
5 000
849781
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.