Ljusstakar mässing

196010

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, justerbara, höjd 14,5-15 cm

Lagningar, buklor, en ljusstake något sned

Belysning, Ljusstakar

Monter 2

Ljusstakar mässing

Budhistorik (4 bud)

844162
450
845000
844162
844113

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.